E-POSTA VE WEB GÜVENLİĞİ
E-posta ve web erişimi; virus, zararlı kod ve gelişmiş güvenlik tehditlerini (APT) başlatan zararlı yazılımların kurum bilgisayarlarına bulaşmaması ve idari, kanuni kontrollerin yapılabilmesi için (kontrollü web erişimi gereksinimi) güncel ve teknolojik çözümlerin kullanılması gereken alanlardır. Bu iki alanda başta Websense olmak üzere, Symantec, Check Point ve Fortinet gibi çeşitli lider üreticilere ait çözümleri kullanmaktayız.
Forcepoint Web Güvenliği
Forcepoint Web Security, gelişmiş tehditleri durdurmak ve veri kaybını önlemek için gerçek zamanlı tehdit savunması sağlar. Hem kurum içi hem de gezici kullanıcılarda bulut uygulamaları için kontrol ve görünürlük sağlamak amacıyla, entegre Bulut Erişim Güvenliği Aracısı (CASB) işlevselliği ile birlikte içerik ve içerik bilinçli savunmalar yoluyla güçlü web koruması sağlar. Endüstri lideri web koruması, CASB işlevselliği ve kurumsal DLP kombinasyonu, başka hiçbir satıcının uymayacağı bir değerde koruma sağlar. İşiniz ve verileriniz sürekli saldırı altında. Geleneksel filtreleme ve virüsten koruma ürünleri artık yeterli web koruması sağlamaz ve birçok web güvenliği çözümü, ortaya çıktıkları gibi gelişmiş tehditlere yönelik olamaz.
Comodo Mail Gateway
⦁ Gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde spam ve saldırılar ağınıza gelmeden engellenerek iş sürdürülebilirliğini artırır.
⦁ Kurumunuz adına e-posta göndermeye çalışan saldırganları engelleyerek kurumunuzun prestijini korur.
⦁ Gelişmiş raporlama ve kolay yönetimi sayesinde yönetim ve genel maliyetleri azaltır.
⦁ Kapsamlı arşivleme ve anlık arama, önemli bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar.
⦁ Veri kaybını önleyerek kurumunuzda ki önemli bilginin e-posta yoluyla dışarı çıkmasını önler.
⦁ Gelen ve giden e-postalarınızı arşivleyerek gelişmiş arama fonksiyonuyla aradığınız bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlar.
Forcepoint Mail Güvenliği
Forcepoint Email Security, gelen tehditleri ve giden veri kaybı riskini ele almak için yerleşik güvenlik yeteneklerini geliştirir. Forcepoint'ten eksiksiz, entegre bir Office 365 savunmasının önemli parçalarından biridir.
Proofpoint
E-posta koruması çözümleri (bir bulut hizmeti olarak veya bina olarak dağıtılmaktadır) malwarelere ve aynı zamanda malware içermeyen tehditlere karşı koruma sağlar. Granüler filtreleme ile spam, graymail ve diğer istenmeyen e-postaları denetler. Süreklilik özelliği sayesinde, e-posta sunucunuz hata verdiğinde bile e-posta iletişimini akıcı tutmanıza yardımcı olur.

Devamını Oku

Bizimle İrtibata Geçin