GÜVENLİK YÖNETİMİ
FortiAnalyzer
Multimedya mesajlaşması, IP üzerinde ses (VoIP) ve video uygulamaları gibi web destekli uygulama ve yeni IP tabanlı servislerin artan ihtiyaçlarını karşılamak için kurumsal ağlar hızla büyümekte ve karmaşıklaşmaktadır. Kabul edilebilir kullanım politikalarının izlenmesi ve zorunlu kılınması, yeni karmaşık güvenlik tehditlerinin teşhisi ve engellenmesi, yürürlüğe giren resmi yönetmeliklere uyumluluk gibi durumlar gelişmiş loglama ve raporlama kabiliyetleri gerektirir. Yayılmış ağ ve kullanıcı gruplarındaki güvenlik açıklarını tesbit etmek için network kullanımının ve güvenlik bilgilerinin hem gerçek zamanlı hem de geçmiş kayıtları gereklidir. Ağ ve güvenlik yöneticileri; tam ve çok katmanlı güvenlik çözümü sağlamak için gerekli bilgileri sağlayan, kapsamlı
Devamını Oku
FortiManager
FortiManager merkezi yönetim sistemi, en küçüğünden en büyüğüne Fortinet güvenlik sistemlerinin etkin bir şekilde yönetimi için ihtiyaç duyulan gerekli araçları sağlar. FortiManager araçları FortiGate sistemleri ve FortiClient yazılımlarının yönetimine ilişkin birkaç adetten binlerce adete kadar cihazın yönetilmesi, yönetilen sistemlere güncellemelerin dağıtılması veya güvenlik kurallarının uygulanması gibi görevleri kolaylaştırır. FortiManager sistemlerinin; yönetilecek yeni cihazların otomatik olarak tanınması, grup yönetimi, denetim mekanizması ve VPN bağlantılarının yönetilmesi gibi özellikleri tüm özelliklerinden bir kaçıdır. FortiAnalyzer merkezi loglama ve raporlama araçları ile tamamlandığında FortiManager sistemi kapsamlı ve güçlü bir merkezi yönetim çözümü haline gelir.
ManageEngine
En zor BT yönetimi sorunlarınız için bile eksiksiz ve kolay çözümlerimiz var, işinizi güvende tutmak, yüksek erişilebilirlik sağlamak, kullanıcılarınızı mutlu etmek. BT'yi bir araya getiriyoruz.
Kimlik Doğrulama
İki faktörlü kimlik doğrulama (2FA), kullanıcıların hesaplarına erişmeden önce iki kimlik belirlemelarını gerektiren bir güvenlik sürecidir. İki güvenlik seviyesi, parolanız ve akıllı telefonunuzda yüklü olan bir kimlik doğrulama uygulaması tarafından oluşturulan benzersiz bir özel koddur. 2FA etkinse, yalnızca çok kısa bir süre için kullanılabilecek 6 basamaklı geçici bir kod alırsınız: yaklaşık 20 saniye. 20 saniye sonra, kod sona erecek ve yeni bir kod üretilecektir. Hem şifrenizi hem de bu 6 haneli kodu girme zorunluluğu hesabınızı daha iyi korur. Şifreniz tehlikeye atılsa bile (şifreyi asla kimseye vermediğinizden emin olun!), Mobil cihazınıza doğrudan erişim olmadan hesabınıza erişilemez.
Cybertech SIEM
Security Information and Event Management olarak adlandırılan ve genelde Bilgi güvenliği Tehdit ve Olay Yönetimi ya da Güvenlik bilgi ve kayıt yönetimi şeklinde çevrilen ve aşağıdaki gibi özetlenen sistemlere verilen genel ad. Bilgi güvenliği yönetimi açısından kritik öneme sahip olan bilgi güvenliği olay yönetimini yapmak, bunu sağlamak için çok sayıda bilgi kaynağında oluşan bilgileri güvenli ve yönetilebilir bir ortamda toplamak, anlamlandırmak ve güvenlik operasyon personel kaynağının optimum ve hedefe yönelik bicimde kullanılmasına imkan tanımak, suistimal soruşturmaları için inkar edilemezlik standartlarına uygun kanıtların toplanmasını ve saklanmasını sağlamak, Bilgi güvenliği ile ilgili ulusal ve sektörel düzenlemelere uyumu kolaylaştırmak, bilgi güvenliği güvencesini artırmak SIEM sistemler için temel özellikler sayılabilir.
Cybertech Unimon
Güvenlik zafiyetlerinin tespiti, tehditlerle karşı karşıya olan her kuruluşta, IT sisteminin güvenliğinin etkin bir şekilde idamesinde en kritik rolü oynamaktadır. UNITMON, web tabanlı bir izleme aracı olup size sadece web sitenizin anında denetlenmesi imkanını vermekle kalmayarak, ağ zafiyetlerinizi araştırma ve bir arayüz üzerinden ağ bileşenlerinizin performansını kontrol etme olanaklarını da sağlar.  UNITMON, web içeriklerinizin, DNS ve IP sunucunuzun güvenliği hakkında istihbarat sağlayarak bakım maliyetlerini ve IT altyapısının kilit noktalarında kritik arıza risklerini de asgariye indirir.


Devamını Oku
Bizimle İrtibata Geçin