VERİ GÜVENLİĞİ -DLP
Veri Sızıntısı Engelleme çözümleri, kendisine tanıtılan verilerin sistemde nerelerde tutulduğunun, nereye, nasıl gönderildiğinin, nasıl kullanıldığının veya saklandığının izlenebilmesini sağlarken, veriyi kimin kullandığının ve bu verinin güvenliğini sağlamak için hangi aksiyonların alınması gerektiğinin de görülebilmesini sağlar.
Forcepoint -DLP
Küresel markalar ve pazar yenilikçileri, iş açısından kritik öneme sahip, hassas verilerini yanlışlıkla veri kaybına, tehlikeye düşmüş kullanıcılara ve kötü niyetli içeriğe karşı korumalıdır. Forcepoint DLP, insanların yaratma, depolama, e-posta, web posta, kişisel cihazlar ve bulut uygulamaları dahil olmak üzere verilerle etkileşime odaklandığı güvenlik sağlar. Endüstrinin en eksiksiz veri koruma platformu Forcepoint Veri Kaybını Önleme, güçlü bir veri keşfi kapsamı, uç nokta kontrolü, ağ uygulaması ve bulut uygulamalarına genişletilmesi nedeniyle sektör analistleri tarafından pazar lideri olarak tanınmaktadır. Forcepoint DLP, yasal düzenlemelere ve endüstri uyumluluk gereksinimlerini karşılama yükümlülüğü bulunan kuruluşlar için bir araçtır
Titus
Yapılandırılmamış verileri korumak, en büyük organizasyonel zorluklarınızdan biridir. Herkes bir e-posta gönderebilir, bir belge oluşturabilir veya bir dosya yükleyebilir. Güvenlik politikalarınız hassas bilgileri koruyor mu veya şirketinizi riske atıyor mu? Veri sınıflandırma veri güvenliğinin temelidir - kurumsal güvenlik duvarında ve bulutta. Çalışanlarınız ve teknolojileriniz nasıl kullanılacağını bilmediğinde verilerinizi koruyamazsınız. Ground Labs Hassas Veri Kontrolü Her büyüklükteki şirketler sürekli olarak çeşitli hassas veri türlerini çalmak ve karanlık ağdaki en yüksek teklifi verene satmak isteyen bilgisayar korsanlarının tehdidiyle karşı karşıya. Bu nedenle, kişisel verilerin keşfi ve güvenliği hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bir sonraki veri ihlali başlığı olmaktan kaçınmak istiyorsanız, doğru yere geldiniz.
Bizimle İrtibata Geçin