< Loresecurity

Biz Kimiz?

Loresecurity 2019 yılında, bilgi güvenliği odak noktası ile kullanıcılara danışmanlık vermek amacıyla kurulmuş bir bilişim teknolojileri firmasıdır. Türkiye'de Avrupa Standartlarına uygun bir SOC'a sahip sayılı MSSP şirketleri arasında yer almaktadır.


Çok Profesyonel

Red Team

Red Team, bir organizasyonun güvenlik altyapısının, networklerinin ve fiziksel güvenlik önlemlerinin saldırıya karşı ne kadar dayanıklı olduğunu değerlendirmek üzere oluşturulmuş bir saldırı simülasyonu sürecidir.

Screenshot 2023-10-05 145915

Purple Team

Purple Takım, hem saldırgan hem de savunmacı stratejileri entegre ederek oluşturulan taktik ve optimizasyon çalışmalarıdır.

Blue Team

Blue Team, bilgi sistemlerinde siber güvenlik durumunu iyileştirmek ve güvenlik zafiyetlerini ortaya çıkarmak amacıyla gerçekleştirilen analitik incelemelerdir.

Hizmetlerimiz

Ağınızdaki güvenlik açıklarını bulmak için taramaları ve değerlendirmeleri kullanabilirsiniz, ancak bu araçlar bir bilgisayar korsanının nasıl ve nereye gireceğini garanti edemez.

Günümüzün bağlantılı kuruluşları, güvenlik savunmalarını ayarlamadan önce bir saldırıyı bekleyemezler.

Referans mimarilerimizle optimum bir güvenlik teknolojisi ortamı tasarlayın, oluşturun ve çalıştırın.

Hassas verileri ve varlıkları güvenilir bir şekilde koruyan bir siber güvenlik programı oluşturmak büyük bir zorluktur. Modern işletmeler çok sayıda siber saldırıyla karşı karşıyadır ve birçoğu bunlarla etkili bir şekilde mücadele etmek için şirket içi beceri ve kaynaklardan yoksundur.

Kötü bir tehdit aktörü belirlemeden önce ortamınızdaki güvenlik açıklarını, riskleri ve tehditleri belirlemek çok önemlidir.

Blog

Nmap nedir, Ne işe yarar, Ne için kullanılır ?

Nmap nedir, Ne işe yarar, Ne için kullanılır ?

FİDYE YAZILIMI VE TEDBİRLERİ

FİDYE YAZILIMI VE TEDBİRLERİ

Çözüm Ortaklarımız

microsoft
bitdefender
forcepoint
fortinet
nospamproxy
surelog